A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ

Дата: 28.03.2022 21:41
Кількість переглядів: 301

Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих мало захищених категорій молоді «Паросток» для представників соціальних закладів, які надають послуги особам з інвалідністю та представникам громадського суспільства запрошують до реалізації всеукраїнського проєкту цієї організації «Ключ до змін – технології civik tech на допомогу людям з інвалідністю», що виконується в рамках проєкту Фонду Східна Європа «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство за часів пандемії та в майбутньому» і фінансується Європейським Союзом.

 

Проєкт «Ключ до змін – технології civik tech на допомогу людям з інвалідністю» передбачає проведення онлайн-курсу «Громадські технології для людей з інвалідністю» на освітній онлайн-платформі «Zrozumilo!» для усіх зацікавлених у саморозвитку та здобутті якісних знань.

   Зазначений курс складається з 12 лекцій, на яких слухачів ознайомлюють з історією виникнення civik tech (технологічних рішень, що спрощують комунікацію між державою, бізнесом і громадськістю) інструментами електронної демократії, які доступні в Україні, та іншими рішеннями, які сприяють дистанційному вирішенню проблем та висловленню громадської позиції. Лекції супроводжені перекладом жестовою мовою. Проходження курсу є безкоштовним та передбачає тестування і отримання сертифікату. Розміщено курс за посиланням: https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/course-v1:EEF+EEF-020+nov2021/about.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора