A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Триває процес бронювання військовозобов’язаних аграріїв

Дата: 25.03.2022 13:05
Кількість переглядів: 251

З метою своєчасного проведення комплексу весняно-польових робіт  на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 3 березня 2022 року №194 «Деякі питання бронювання військовозобов'язаних в умовах правового режиму воєнного стану»  аграрні підприємства та виробники продовольства мають подавати до Міністерства аграрної політики та продовольства України списки працюючих в сфері невідкладних сільськогосподарських робіт, яким буде надана відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації та на воєнний час.

Підприємства, установи, організації надсилають до Мінагрополітики лист із пропозиціями щодо бронювання військовозобов’язаних за визначеною формою з відповідним обґрунтуванням (зазначити в листі ПІБ, рік народження, назву підприємства і назву територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військкомату)).

Увага! Лист має містити ексель-таблицю, яку ви можете завантажити тут -  https://cutt.ly/MAAZq0Z

Мінагрополітики опрацьовує та узагальнює інформацію, отриману від підприємств, установ, організацій та надсилає до Міноборони пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних, які працюють у галузях агропромислового виробництва.

Мінекономіки видає відповідний наказ — витяг буде надіслано заявнику.

Завірені витяги з наказу видаються Білгород-Дністровською районною військовою адміністрацією. За додатковою інформацією звертитися до уповноваженої особи за здійсненням бронювання військовозобов’язаних по Білгород-Дністровському району - Сиротюка Ігоря Васильовичя за номером телефону 0677060383.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора