Сьогодні, 9 березня, День народження Тараса Шевченка, українського поета, художника, мислителя

Дата: 09.03.2022 15:28

Фото без описуБез його імені не можна уявити української літератури, культури, країни. Його творчість невмируща. Життя Кобзаря можна вважати справжнім подвигом у мистецтві, бо він віддав усі свої сили, щоб врятувати український народ, українську культуру та відкрив перед ними шлях у майбутнє.

Тарас Шевченко — це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу. Творчість Шевченка — це святиня, якою дорожить і гордиться український народ. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до України, який запалив поет своїми безсмертними творами.