A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ГРОМАДИ ПАВЛА ПАВЛЕНКО!

Дата: 24.02.2022 12:32
Кількість переглядів: 362

 

Шановні мешканці Шабівської громади! У цей непростий час, коли навколо багато інформації та дезінформації стосовно початку бойових дій на території нашої держави, звертаюсь до вас с проханням зберігати спокій!

Найголовніше, насамперед це не сіяти паніку та триматися разом. Ми повинні бути стійкими до інформаційно-пропагандистського та морально психологічного тиску.

На цей час по всій території України введено військовий стан. Найближчим часом ми надамо інформацію стосовно місцезнаходження місць для евакуації мешканців Шабівської громади. Вся міська рада працює в штатному режимі та забезпечує життєдіяльність громади і життєво необхідних об'єктів.

Залишайтесь вдома, зробіть необхідні запаси води та продуктами харчування щоб без термінової необхідності не покидати домівку.

На цей складний період всі шкільні та дошкільні заклади закриті та навчання переведенно на дістанційну форму навчання, діти залишаються вдома!

При зміні беспекової ситуації в країні та на території Шабівської громади, в ситуації загрози життя, ми додатково надамо інформацію щодо необхідних дій.

А зараз, залишаємось спокійними і сильними! Ми прагнемо МИРУ!

Бережіть себе та своїх близьких!

З повагою Шабівській сільській голова

Павло Павленко

P.S В разі виявлення підозрілих осіб, предметів просимо звертатись до старост або у поліцію за телефоном 102.

Зберігайте спокій!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора