A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Знайти роботу – стати успішним

Дата: 23.02.2022 16:54
Кількість переглядів: 158

Ганна П. звернулась до Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості спекотного літнього місяця 2021 року. Дізнавшись від фахівців відділу активної підтримки безробітних про прекрасну можливість професійного навчання, вона поміркувала, що нова професія ніколи не завадить (вона вже мала педагогічну освіту).

Дівчина обрала для себе професійну підготовку за навчальною програмою «Контролер-касир». У листопаді 2021 року приступила до навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, за індивідуальною формою. Три місяці проминули як мить. Під час проходження виробничої практики на ПП «Таврія Плюс» в. м. Одеса, Ганна справила прекрасне враження на роботодавця. Їй запропонували робоче місце відразу ж після одержання свідоцтва державного зразка. 21 лютого 2022 року дівчина вдало склала іспит, і вже цього тижня на неї чекають на роботі!

Ця історія ще раз доводить, що отримати нову професію та робоче місце за короткий термін – це реально! Тож запрошуємо всіх бажаючих опанувати нову професію або підвищити кваліфікацію за сприяння  Державної служби зайнятості.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора