A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Мобільний кейс ЦНАП

Дата: 18.01.2022 14:57
Кількість переглядів: 697

Шабівська сільська рада дбає про вразливі групи громадян, що проживають на території нашої громади! Наприкінці 2020 року Шабівська сільська рада за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP запровадила у роботу Центру надання адміністративних послуг Шабівської сільської ради спеціальне обладнання – «Мобільний кейс ЦНАП», завдяки якому протягом 2021 року було надано 55 адміністративних послуг та здійснено 45 виїздів до тих жителів нашої громади, які не можуть відвідати ЦНАП самостійно.

 

 

 

Нагадуємо вам, що скористатись цією послугою можуть:

- жителі громади, старші вісімдесяти років;

- люди з інвалідністю першої групи;

- жителі, які за станом здоров’я не можуть пересуватись.

Для цього необхідно:

Крок 1. Представник людини, яка потребує отримати адміністративну послугу, звертається до Центру надання адміністративних послуг. Це може бути родич, сусід чи соціальний працівник.

Крок 2. Працівник ЦНАП надає консультацію та перевіряє, чи може людина отримати послугу віддалено, і формує заяву на отримання послуги.

Крок 3. Працівник ЦНАП виїжджає за місцем проживання клієнта із «Мобільним кейсом» та надає адміністративну послугу.

 

Програму «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) впроваджують Фонд Східна Європа та Фонд Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Швейцарії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора