Дорожня карта перенаправлення між суб'єктами взаємидії, для осіб, що постраждали від домашнього насильства, торгівлі людьми або за ознакою статті

Дата: 13.01.2022 14:44

Одна з провідних неурядових організацій України у сфері захисту прав  жінок  та дітей -  громадська організація  «Ла Страда –Україна».

Діяльність організації направлена на запобігання торгівлі людьми, попередження домашнього насильства, впровадження гендерної рівності та вдосконалення системи захисту  прав та інтересів дитини.

Вона має 20-річний досвід організації роботи національних  «гарячих» ліній. Досить часто саме «гарячі» лінії є одним з першочергових ресурсів для громадян в отриманні допомоги: інформаційної, психологічної та правової.

На базі громадської організації «Ла  Страда – Україна» функціонує дві  національні «гарячі» лінії

1. Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, протидії   торгівлі  людьми  та гендерної дискримінації,  працює за безкоштовним  номером 0800 500 335  зі стаціонарних телефонів  та за новим загальноєвропейським номером  116 123  безкоштовно з мобільних телефонів. Лінія працює цілодобово.

2. Національна  дитяча «гаряча» лінія, працює за безкоштовним номером 0800500225 зі стаціонарного телефону  та за  безкоштовним коротким номером  116 111 з мобільного.  Лінія працює у будні  з 12.00 до 20.00 та  в  суботу з 12.00  до  16.00

НАЦІОНАЛЬНА БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА КОНСУЛЬТУВАННЯ МІГРАНТІВ

527 та 0 800 505 501 – номери телефону Національної безкоштовної гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, спеціалісти якої надають консультації іноземцям, які перебувають в Україні та українцям, які планують поїхати за кордон, або повернулися в Україну з-за кордону, а також надають поради та застереження щодо пошуків роботи за кордоном, а також можуть допомогти людям, які зазнали експлуатації за кордоном.

Консультації надаються безкоштовно та конфіденційно!

527.org.ua – електронні консультації
527 – безкоштовні дзвінки з мобільних телефонів в Україні
0-800-505-501 – безкоштовні дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні
Графік роботи гарячої лінії: пн-пт з 10:00 до 21:00, сб з 10:00 до 18:00*

Для громадян, які перебувають на території Респібліки Польща! Щоб отримати консультацію – телефонуйте 0048 22 490 20 44

Фото без описуУрядова телефонна «гаряча» лінія 1545

Урядова «гаряча» лінія працює крім святкових днів та неділі за наступним графіком:

понеділок-п’ятниця з 8 до 21 години,  субота – з 8 до 19 години.

Особам, які постраждали від торгівлі людьми,  надається соціальна, медична, правова, освітня та матеріальна допомога.

Із заявою про необхідність такої допомоги слід звертатись до найближчої місцевої державної адміністрації за місцем проживання на території України.

На території Шабівської сільської ради особам які постраждали від домашнього насильству, насильству за ознакою статті, звертатися за адресою: Білгород - Дністровський район, с Шабо, вул. Центральна 63, каб.№1, Відділ з питань соціального захисту населення, тел. (04849)98-210  ), каб.№20 ( служба у справах дітей).

Бритівський старостат – с.Бритівка, вул. Центральна, 56, староста – Ляшук Максим Олександрович, тел.0934723030

Салганський старостат - с.Салгани, вул. Шабська, 20б, староста – Степаненко Миколо Петрович, тел. 0972483100

Біленківський старостат - с.Біленьке, вул. Центральна, 8, староста- Іващенко Олександр Олександрович, тел.0732004273

Безоплатна правова допомога