ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Дата: 22.12.2021 09:27

Фото без описуЩорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Метою акції є привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. На жаль, домашнє насильства для України стало буденністю.

Основними завданнями акції є:
- акцентування уваги на проблемах, які існують для жінок, та важливість не замовчувати про випадки насильства;
- привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, тендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;
- активізація органів державної влади, державних закладів, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок в Україні;
- проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Якщо ви стали свідком домашнього насильства щодо своїх близьких, рідних, знайомих, дітей вперш за все  звертайтесь до Національної поліції - 102

Також можна звернутись до Національної гарячої лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та тендерної дискримінації 0 800 500 335 (з мобільного або стаціонарного) або 116 123 (з мобільного)

Або до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, служби у справах дітей за місцем проживання.

Найнебезпечніший співучасник домашнього насильства - мовчання!