Дотримання правил особистої гігієни!

Дата: 21.12.2021 10:17

Особиста гігієна — це зведення правил, які допомагають підтримувати здоров’я, а також оберігають людину від хвороб. Розділ науки гігієни, званої особистою гігієною, це правила про те, як поводитися зі своєю шкірою, зубами, та іншими  предметами, які оточують нас у побуті.

Особиста гігієна — це невід’ємна частина загальнолюдської культури. Саме дотримання правил особистої гігієни усвідомлено і відрізняє кожного  з нас як особистість.

Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я Шабівської сільської ради співпрацює з Одеською філією – «Аптека – 911». На теперішній час багатодітні  сім’ї  громади отримали  допомогу засобами гігієни.