A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Голодомор в Україні

Дата: 25.11.2021 11:16
Кількість переглядів: 280

В четверту суботу листопада вся Україна в жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами Голодомору 1932?33 років. Серед багатьох болючих сторінок Історії  українського народу тема Голодомор 1932-1933 років залишається  з найскладніших та найдраматичніших. Голодомор – не Історична минувшина, а глибока духовна і демократична рана. 

Традиційно, у цей скорботний день, громадяни покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні та згадують трагедію вселенського масштабу.

23 листопада 2021 року працівники Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області вшанували пам'ять жертв Голодомору хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Голодоморів.

Наша нація стала жертвою страшного злочину, який ніколи не повинен повторитися. Сьогодні, ми повинні усвідомити, що є нащадками тих, хто вижив в ті страшні часи.  Кожен небайдужий на своєму вікні запалює свічку у молитві за душі цих померлих. Це – не тільки поминальна акція, а й традиція, що єднає нас, творить із нас націю, глибинно пов’язує сучасне і минуле покоління.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора