A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Зустріч зі студентською молоддю

Дата: 17.11.2021 14:34
Кількість переглядів: 328

З метою залучення до волонтерів пробації з числа студентської молоді 16 листопада 2021 року відбулася зустріч студентів третього курсу факультету «Соціальна педагогіка» Білгород-Дністровського педагогічного коледжу зі старшим інспектором Білгород-Дністровського районного відділу пробації Оленою Кузнецовою та психологом відділу Оленою Чумак.

В ході зустрічі майбутні соціальні педагоги ознайомились з практичною діяльністю органів пробації, їх функціями, напрямками роботи,  та  дієвими інструментами роботи з особами, які перебувають в конфлікті з законом – оцінка ризику вчинення повторного кримінального правопорушення та пробаційними програмами, які допомагають спрогнозувати напрям втручання та корекції криміногенних потреб особи з метою недопущення вчинення повторного кримінального правопорушення. Також ознайомлено з порядком залучення та організації діяльності волонтерів пробації. Окремо були обговорені аспекти проведення соціально-виховної роботи з неповнолітніми клієнтами пробації.

Захід пройшов в атмосфері зацікавленості, молодь обговорювала деталі та отриману інформацію. Тож з метою набуття практичних професійних навиків, студентам було запропоновано долучатися до волонтерського руху і ставати волонтерами пробації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора