A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості

Дата: 15.11.2021 15:19
Кількість переглядів: 165

11.11.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела онлайн - семінар із загальних питань зайнятості.

Під час семінару провідний фахівець Марунченко Галина детально розповіла про послуги служби зайнятості, що надаються безробітним на всіх етапах перебування в центрі зайнятості. Також спеціаліст надала інформацію про основні аспекти зайнятості на регіональному ринку праці, а саме: яким є попит на робочу силу та в яких кадрах на сьогоднішній день відчувають потребу роботодавці. Також спеціаліст наголосила на різноманітті доступних послуг: пошук та підбір підходящої роботи, послуги з професійної орієнтації, послуги з професійного навчання та підвищення кваліфікації, допомога у підготовці резюме, запис відеорезюме, також ознайомила з он-лайн сервісами.

Наприкінці семінару спеціаліст звернула увагу на гарантії, що існують лише за умов офіційного працевлаштування і відповіла на запитання, які поставили безробітні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора