A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Легалізація доходів

Дата: 08.11.2021 14:47
Кількість переглядів: 283

З метою вжиття заходів  щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення в Шабівській громаді, 05 листопада 2021 року, відбулося чергове засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати на території Шабівської сільської ради. 

На засіданні комісії було заслухано ряд керівників та бухгалтерів суб’єктів господарювання усіх форм власності, надано роз’яснення та досягнуто взаємопорозуміння з підприємцями, що були запрошенні на засідання комісії. 

З метою збільшення надходжень до місцевого бюджету, комісією вирішено, в межах наданих повноважень, здійснювати постійний моніторинг суб’єктів господарювання, на предмет своєчасної сплати податків до бюджету, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Комісія з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати на території Шабівської сільської ради, на постійній основі буде проводити аналіз показників в частині дотримання законодавства по виплаті заробітної плати та сплати інших обов’язкових платежів до бюджету громади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора