A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Онлайн - семінар на платформі ZOOM для осіб категорії 45+

Дата: 03.11.2021 15:17
Кількість переглядів: 194

29.10.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела тренінг: «Мотивація – шлях до успіху» для категорії безробітних 45+.

Захід був проведений з метою виявлення сильних сторін особистості, що, буде сприяти підвищенню мотивації до праці, активізує власні зусилля. Та для подолання стереотипів учасників щодо можливості працевлаштування осіб старше 45-ти років, мотивування до навчання впродовж життя та подальшого розвитку професійної кар’єри.

Мотивація — це те, що знаходиться в людини «всередині». Якщо людина мотивована, її задоволення від роботи або навчання призведе до якісного результату. Тому під час онлайн - тренінгу учасники мали змогу розкрити свій лідерський потенціал, відпрацювати навички ефективної само презентації.

Також безробітні громадяни ознайомилися із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, перевагами легальної зайнятості, актуальними вакансіями нашого району, умовами та термінами навчання в Одеському ЦПТО ДСЗ за направленням центру зайнятості.

Спеціаліст надала інформацію з приводу одноразового отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності осіб віком старше 45 років, які мають професійно-технічну або вищу освіту та страховий стаж не менше 15 років, шляхом перепідготовки спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями, розповіла про можливості пошуку роботи онлайн за допомогою інтернет-ресурсів Державної служби зайнятості.

Успіху не буває у тих, хто до нього не готувався.

Тіна Кароль


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора