В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА», ТРИВАЄ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ШКОЛИ ВИЩОЇ СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «ОЛІМПІЄЦЬ»

Дата: 29.10.2021 08:17

Фото без описуНа сьогодні, в Одесі та Одеській області, в рамках програми Президента України «Велике будівництво» у 2021 році Одеською обласною державною адміністрацією сформовано список з 17 проєктів (6 шкіл, 5 садочків, 4 стадіону, 1 проєкт культури, 1 палац спорту), реалізація яких триває. 9 об’єктів, з 17, фінансуються за кошти ДФРР.

«Перелік сформований виходячи з реальних можливостей фінансового ресурсу місцевих та державного бюджетів. Загальний обсяг коштів – 546,67 млн грн, з них: ДФРР – 194,85 млн грн.  (35,64%); кошти обласного бюджету – 127,21 млн грн. (23,27%); місцеві бюджети – 211,11 млн грн. (38,62%)» – розповідає заступник голови Одеської ОДА Сергій Підгайний.

Фото без описуВ рамках програми Президента «Велике Будівництво» триває капітальний ремонт Одеської обласної школи вищої спортивної майстерності «Олімпієць». Проектом передбачається створення багатофункціонального спортивного комплексу. Заплановано виконати заміну покрівлі, вікон; ремонт зовнішніх та внутрішніх мереж тощо. Окрім того, передбачені норми безбар’єрності, аби заклад був доступним для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Джерело інформації