Семінар тему «Соціальна допомога» до Міжнародного дня викорінювання злидяності

Дата: 19.10.2021 15:35

Фото без описуЗ метою підвищення правової освіти та правової обізнаності суб’єктів пробації та до Міжнародного дня викорінювання злидяності 19 жовтня 2021 року директор Департаменту соціальної, сімейної  політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради Діна Базіленко провела для підоблікових Білгород-Дністровського районного відділу пробації семінар на тему «Соціальна допомога».

Під час заходу Діна Базіленко розповіла учасникам про основні завдання управління соціальної політики щодо забезпечення реалізації державної  політики у сфері соціального захисту населення. Вона проінформувала присутніх про основні види допомог, які можуть оформити соціально незахищені категорії громадян, що потребують підтримки з боку держави. Основну увагу учасників вона зосередила на таких видах допомоги, як субсидія на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, скрапленого газу та твердого побутового палива, можливість оформлення одноразової допомоги на лікування при тяжких захворюваннях; отримання допомоги багатодітними родинами.

Наприкінці заходу учасники мали змогу поставити свої запитання та отримати консультацію, також їм були роздані інформаційно-роз’яснювальні матеріали.