A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

На порозі професійного вибору

Дата: 18.10.2021 12:56
Кількість переглядів: 183

Як відомо, успішний вибір професії, в значній мірі, визначає результати праці, рівень добробуту, сприяє реалізації особистісного потенціалу, а Держава отримує максимальну віддачу у вигляді кваліфікованих спеціалістів різних галузей.

З 11 по 13 жовтня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна-Белікчі провела профорієнтаційні заходи в Білгород-Дністровському ліцеї «ПРІОРИТЕТ», Випаснянському ЗЗСО №2 Мологівської ОТГ та в Широківському ЗЗСО Маразліївської ОТГ, відповідно.

Обговорювали принципи вибору майбутньої професії, актуальні вакансії на регіональному ринку праці; спеціаліст ЦЗ ознайомила учнів з етапами і складовими підприємницької діяльності на селі, розгадували профорієнтаційні кросворди та ребуси, проходили психологічне тестування задля зваженого вибору майбутньої професійної діяльності.

Якщо вибір професії молодою людиною зроблено необґрунтовано, помилково, то це може вплинути на якість її навчання у вузі та знизити конкурентоспроможність на ринку праці в майбутньому.

Служба зайнятості готова вести супровід Вам на такому відповідальному етапі життя та, максимально, посприяти правильному і, в майбутньому, успішному виборі майбутньої професії.

Як добре, коли у людини є можливість вибрати собі професію

 не з потреби, а погодившись з душевними схильностями

А. Апшероні« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора