Центр надання адміністративних послуг Шабівської сільської ради приймає документи через застосунок «Дія»

Дата: 16.09.2021 14:23

Фото без опису23 серпня 2021 року в Україні вступив в силу закон, згідно з яким електронні паспорти прирівнялись до паперових. Електронні паспорти у «Дії» при цьому доступні лише тим українцям, які мають ID-картку або біометричний закордонний паспорт.

Шерингце новітній спосіб надання копій цифрових документів.

Це додаткова зручність для користувачів смартфонів, яким не треба нести з собою в ЦНАП ID-картку, закордонний паспорт, права чи ідентифікаційний код. Завантажуєте застосунокДія“, скануєте спеціальний QR-код, який вам показує співробітник ЦНАПу і ваші документи верифіковано. Документ автоматично потрапляє на пошту ЦНАПу.

У Шабівській громаді така новація впроваджується найперше серед громад України. Тому пропонуємо, в разі скористання такою послугою, надсилати відгуки про якість застосування «Дії» у ЦНАПі в чат-бот Шабівської ОТГ «СВОЇ».

ЦНАП Шабівської сільської ради намагається найшвидше адаптуватися до інновацій та розвивати всі свої сервіси в режимі реального часу.

Також звертаємо вашу увагу на те, що у цьому році адміністратори ЦНАП Шабівської сільської ради пройшли навчання задля покращення обслуговування. Вони розглядали найбільш актуальні для мешканців питання: реєстрації місця проживання, державної реєстрації народження і державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Отримуйте послуги комфортно! Ми працюємо для вас!