До уваги агропідприємств!

Дата: 09.09.2021 08:35

Фото без опису24 вересня поточного року Департамент аграрної політики, продовольства та земельних   відносини   облдержадміністрації   спільно   з   Центром професійних бухгалтерів, на   виконання  Концепції   Державної  цільової   програми  розвитку аграрного сектору економіки на період до 2021 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 №1437-р, проводить навчальний семінар для  керівників,  бухгалтерів,  економістів  і  юристів  аграрного  сектору  на  тему: «Викуп с.г.  ділянок,  новий податок на  1  га,  повернення ПДВ  20%,  списання пального, Е-лікарняні, каса, бенефіціари».

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ:

1. ОБІГ С.Г. УГІДЬ.

2. ПОДАТКОВА РЕФОРМА І ДЕРЖПІДТРИМКА.
3. ОПОДАТКУВАННЯ ДОХОДІВ ФІЗОСІБ.

4. ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ.

5. ОБІГ ПАЛЬНОГО.

6. ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ.

7. ЄДИНИЙ ПОДАТОК 4-ї ГРУПИ

8. ЕКОЛОГІЧНИЙ ПОДАТОК.

9. РОЗРАХУНКОВО-КАСОВІ ОПЕРАЦІЇ.

10. СУДОВА ПРАКТИКА.

11. ОБЛІК І ЗВІТНІСТЬ.

Семінар відбудеться за адресою: м.  Одеса,  вул. Канатна, 83, адмінбудинок обл.ради №2, конференц-зал на IIІ поверсі.

Початок   роботи   семінару    11.00.   Реєстрація учасників з 10.00. Завершення роботи 15.00.

Семінар платний -  750 грн. з учасника. Вартість включає довідник бухгалтера «Викуп с.г.  ділянок,  новий  податок на  1  га,  повернення ПДВ 20%,  списання пального, Е-лікарняні, каса, бенефіціари» № 4/2021.

Додатково:

за 200  грн. можна придбати спеціальний випуск готових рішень "Договір купівлі  сільгоспугідь,  оренда  техніки,  послуги  з  сівби  і  збирання  урожаю, пояснення і скарги в ДПС, страховий стаж"  4/2021;

за  250  грн.  можна  пройти  тести  за  міжнародною програмою  CPA  Agro -
«Сертифікований професійний бухгалтер агросектору»

(https://www.cpau.kiev.ua/services/profesijna-sertifikaciya)

Бажаючим   взяти  участь   у  семінарі  зареєструватися  у  ФОП  «Метелиця Наталія  Віталіївна  на  e-mailptalavita@ukr.net  або  за  тел.:  +38(067)  132-15-22, +38(050) 555-01-85 та оплатити вартість навчання.

Додаткова інформація на сайті: http://www.cpau.kiev.ua.