Оголошується конкурс!

Дата: 08.09.2021 11:31

Фото без описуШабівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації та адміністративних послуг Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району.

Вимоги до претендентів:

- громадянство України;

- вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;

- володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Особам, які претендують на зайняття вакантної посади, необхідно надати наступні документи:

- письмову заяву про участь у конкурсі;

- особову картку (форми П-2ДС) з відповідними додатками;

- копії документів про освіту;

- електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка подається на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за минулий рік (nazk.gov.ua);

- копію документа, який посвідчує особу (паспорту громадянина України);

- копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

- одну фотокартку розміром 4 х 6 см.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається головним спеціалістом з кадрових питань Шабівської сільської ради.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вул. Центральна, 63, каб. № 7.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.