Участь громади у програмах по залученню грантів.

Дата: 11.08.2021 17:05

Одним з важливих завдань органів місцевого самоврядування є спрямування роботи на пошук позабюджетних альтернативних джерел фінансування та налагодження співпраці з міжнародними фондами, програмами та грантами. В звязку з чим, Шабівська сільська рада, для задоволення потреб жителів громади, постійно бере участь  в актуальних грантових програмах.

Зокрема, на сьогодні Шабівської сільською громадою, взято участь у більше 15 грантах, з таких пріоритетних напрямків, як: підтримка громадських ініціатив у соціальній сфері; підтримка громадянських ініціатив у сфері реформування житлово-комунального господарства, підтримка громадянських ініціатив у сфері розвитку місцевого самоврядування та ін.

На сьогодні проект  «ЕКО-СТИЛЬ», що передбачає собою придбання сміттєвих баків та встановлення павільйонів під них, який було подано до Ініціативи з проектів муніципального партнерства Програми «U-LEAD  з Європою», метою якої є виявлення та сприяння розробці проектів місцевого розвитку регіонального значення, які можуть бути подані до національних і міжнародних інституцій для фінансування, вже пройшов узгодження, реалізацію проекту заплановано на 2021 рік.

Вартість проекту 550,00 тис.грн.