До відома керівників соціальної сфери та мешканців Шабівської сільської ради !

Дата: 04.08.2021 09:37

Фото без описуВідповідно до розпорядження Шабівського сільського голови від 20.07.2021 року №99/ОС-2021 «Про надання інформації стосовно бажаючих отримати щеплення від COVID-19», та Наказу Одеської обласної державної адміністрації  від 05.07.2021 року №543 «Про проведення масової вакцинації проти  COVID-19 в Україні на 2021-2022 роки з метою забезпечення колективного імунітету та підвищення темпів проведення вакцинальної компанії» в Шабівській територіальній громаді необхідно:

- керівникам управлінь, відділів, секторів виконавчих органів Шабівської сільської ради, директорам шкіл та закладів дошкільної освіти, директорам будинків культури, бібліотек тощо до 01.09.2021року необхідно взяти під особистий контроль  проведення щеплень працівників, робітників, які надають соціальні послуги;

- мешканцям громади, які бажають вакцинуватися від  COVID-19, в тому числі особи вікової категорії 60+, потрібно надати до Шабівської сільської ради в кабінет №1;

- ПІБ, місце проживання, номер телефону (за наявності).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (04849)98210 - відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я   Шабівської сільської ради.

Максимально коротко про головні питання про вакцинацію.