ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ ШАБІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 27.07.2021 11:13

Фото без описуЗ метою сприяння розвитку малого та середнього бізнесу та створення  інвестиційної та інноваційної привабливості, забезпечення стабільності, збалансованості та ефективності економічної регіональної політики, формування сприятливих умов для ведення бізнесу, зростання ділової активності регіону, в рамках дії меморандуму про співробітництво між Одеською обласною державною адміністрацією та громадською організацією «Всеукраїнська професійна асоціація підприємців» вказана громадська організація ініціює проведення зустрічей з підприємцями.

На зустрічі із представниками бізнесу заплановано висвітлити наступні питання для обговорення:

• Про вдосконалення чинного законодавства у сфері регулювання підприємницької діяльності, нові законодавчі ініціативи для малого та середнього бізнесу;
  • Про легалізацію трудових відноси;
  • Про державний ринковий нагляд;
  • Про застосування реєстраторів розрахункових операцій;
  • Про Раду з питань сприяння малого підприємництва, яка утворена указом Президента України від 22.12.2020 № 582/2020.

Всіх зацікавлених осіб просимо звертатися до відділу економіки, рекреаційної діяльності, туризму та інвестиційної політики Шабівської сільської ради кабінет № 13, або на електронну адресу economika.shabo@gmail.com.