Моє майбутнє – мій вибір

Дата: 26.07.2021 12:44

Фото без опису21 липня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна-Белікчі разом із начальником відділу Анастасією Земляною провели профорієнтаційну квест-гру для дітей, що відпочивають у Державній установі «Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій Затока».

Учасникам доносили важливість вибору професії в житті людини, узагальнили знання про різновиди професій, їхні особливості. Підвищили рівень інформованості учнів щодо офіційного працевлаштування та трудового законодавства України. Формували вміння працювати в команді. Все це проводилося у форматі квесту, тому старшокласники, з задоволенням, проходили всі завдання, напружували свою уяву, співали та намагалися першими прийти до перемоги.

В кінці заходу всі бажаючі пройшли психодіагностичне тестування на дослідження професійних інтересів за методикою Є.Клімова.

Прагніть не до успіху, а до цінностей, які він дає.

Альберт Єнштейн