A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

«Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес»

Дата: 26.07.2021 12:35
Кількість переглядів: 173

21.07.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела інформаційний семінар "Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес" із залученням соціальних партнерів: Ольга Брюханова -  Г.О. "Центр розвитку села"

Підприємництво – це велика сила соціально-економічного розвитку. І є ті, хто готовий брати на себе відповідальність і ризикувати для подальшого економічного зростання. Кроки малого бізнесу для села – це поки, що малий, але перспективний крок, який сприяє відродженню населених пунктів з невеликою кількістю населення.

Спеціаліст центру зайнятості ознайомила безробітних осіб з такими пунктами семінару:

  • Як віднайти ідею для бізнесу;
  • Планування підприємницької діяльності;
  • Правові засади ведення бізнесу;
  • Менеджмент і маркетинг.

Також надала інформацію о короткотермінових курсах «Підприємницька діяльність в сфері малого бізнесу» в Одеському ЦПТО. Звернула увагу на перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції. Розповіла про державну кредитну програму "Доступні кредити 5-7-9%". Звернула увагу на гарантії, що існують лише за умов офіційного працевлаштування. Також представила буклети із електронними сервісами державної служби зайнятості.

Ольга Брюханова надала інформацію про «Український проект бізнес – розвитку плодоовочівництва» (за фінансової підтримки уряду Канади). Роздала роздатковий матеріал і ознайомила з електронними сервісами (www.uhbdp.org, oracs.org)

І ознайомила з такими пунктами проекту:

  • Розвитком ринку;
  • Розвитком трудових ресурсів;
  • Доступ до фінансових ринків;
  • Використання інноваційного фонду.

Також наголосила, що економічний розвиток на селі це можливість залучити до роботи та до процесу реформ соціальні ресурси села шляхом розвитку малого підприємництва, фермерства, кооперативів, різних форм трудової самоорганізації сільського населення.

Наприкінці семінару виступаючі дали вичерпні відповіді на запитання, які поставили безробітні.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора