Завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнської гри “Сокіл”-“Джура-2021”

Дата: 30.06.2021 14:47

Фото без описуЗ 22 по 25 червня 2021 року на базі комунального закладу «Саратський дитячий оздоровчий заклад «Сонячний» проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Цьогорічна Гра присвячена 30-річчю незалежності України.

Честь нашої громади відстоював рій «Орли» Вигінської філії І-ІІ ступенів ОЗ «Бритівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів», переможець І загальногромадського  етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура").

Не дивлячись на всі перепони,  у ході боротьби наша команда зайняла ІІ місце в туристсько-спортивній смузі перешкод, ІІ місце у інтелектуальній грі-вікторині «Відун»,  ІІІ місце - «Таборування» і виборола  5 загальнокомандне місце  в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура")!

Щиро вітаємо наполегливих, вольових, витривалих, рішучих джур рою «ОРЛИ» та їх ще більш рішучих і вольових наставників і бажаємо їм подальших перемог!