A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Захід до Дня Конституції України

Дата: 30.06.2021 14:42
Кількість переглядів: 261

З метою формування правової культури, виховання громадської свідомості та поваги до Основного закону України 24червня 2021 року в приміщенні Білгород-Дністровської центральної міської бібліотеки імені М. Горького для підоблікових   Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області було проведено семінардо Дня Конституції України.

Під час заходу працівники бібліотеки ознайомили присутніх з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкували шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України 28 червня 1996 року. Крім того суб’єктам пробації були продемонстровані у вигляді слайдів розділи з яких складається Конституція України, а також вони мали змогу переглянути документальне відео про голосування та прийняття Основного закону у залі Верховної Ради України.

Наприкінці заходу учасникам презентували  літературу про історію Конституції України, добірки матеріалів про гетьмана України Пилипа Орлика та його першу Конституцію.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора