A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

«Презентація навчального закладу – Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості»

Дата: 11.06.2021 15:50
Кількість переглядів: 189

10.06.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела інформаційний груповий захід: «Презентація навчального закладу – Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)».

Навчання в Одеському ЦПТО здійснюється з урахуванням вимог ринку праці та перспектив розвитку регіону за професіями, курортного направлення, сфери побутового обслуговування населення, торгівлі, сільського господарства.

Провідний фахівець з питань зайнятості ознайомила учасників заходу з актуальними професіями сучасного ринку праці, за якими проводиться підготовка в навчальному закладі, підкреслила актуальність робітничих професій, розкрила переваги та перспективи подальшого працевлаштування за цими професіями.

Презентуючи роботу навчального закладу, фахівець звернула увагу на його переваги - короткотривалі терміни навчання (до 8 місяців), високу ймовірність працевлаштування після закінчення навчання, сучасну матеріально-технічну базу та впровадження нових технологій, комфортну атмосферу для людей різного віку, висококваліфікований викладацький склад. Після закінчення закладу слухачі отримують свідоцтво державного зразка. Наприкінці заходу  безробітні переглянули відеоролик «Презентація Одеського ЦПТО» та отримали роздатковий матеріал з назвами професій для ознайомлення детальніше вдома.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора