A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Вітаємо з перемогою у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Дата: 09.06.2021 16:00
Кількість переглядів: 1321

Вітаємо з перемогою Жбанкову Катерину, ученицю 11 класу опорного закладу «Бритівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів», яка здобула перше місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2021 в секції  «Соціологія», здобувши найвищий результат в Одеській області та її керівника соціального педагога  Стащенко Юлію Степанівну!

Ця перемога – зіркова мить, як для Катерини, її керівника,  закладу освіти в якому вона навчається, так і для  Шабівської громади. Але кожна перемога є підсумком наполегливої й копіткої праці, що приносить золоті плоди пізнання, це   крок на шляху в науку за покликанням душі та  внутрішнім бажанням, крок до нових звершень та перемог.                           

Щиро пишаємось досягненнями здобувачів освіти та творчими педагогами нашої громади!  Бажаємо натхнення і великих звершень на шляху наукового пізнання!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора