A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості

Дата: 04.06.2021 11:15
Кількість переглядів: 226

03.06.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела інформаційний семінар із загальних питань зайнятості разом з юрисконсультом Білгород-Дністровського МРЦЗ – Ольгою Михайличенко.

Під час проведення заходу юрисконсульт ознайомила учасників із станом ринку праці, роз’яснила основні ризики, які можуть виникнути при нелегальному працевлаштуванні, проінформувала присутніх про їх права та обов'язки. Акцентувала увагу на тому, що необхідно своєчасно повідомляти про обставини, що можуть впливати на умови виплат допомоги по безробіттю та надання соціальних послуг.

Спеціаліст центра зайнятості розповіла учасникам заходу про послуги, що надає служба зайнятості, про професії, що користуються попитом на ринку праці, про можливості професійного навчання та підвищення кваліфікації в Одеському ЦПТО. Звернула увагу на Державну кредитну програму "Доступні кредити 5-7-9%". Наприкінці заходу спеціаліст порекомендувала створити ЕКШ (електронний кабінет шукача роботи) для отримання інформації, не виходячи з дому (відомості про актуальні вакансії тощо ).

Учасники активно обговорювали почуту інформацію, ділились своїми враженнями.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора