A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Робоча група розпочинає діяльність

Дата: 25.05.2021 15:21
Кількість переглядів: 1611

У середу 26 травня 2021 року розпочне роботу робоча група з розробки Стратегії цифрового розвитку Шабівської сільської територіальної громади, створеної розпорядженням сільського голови П.П. Павленка від 24.05.2021 №59/ОС-2021.

 

До розробки Стратегії під головуванням заступника сільського голови Гречановської Н.А. долучилися 21 член робочої групи, серед яких заступник голови Одеської ОДА Бондар Анастасія Олександрівна, регіональний координатор програми EGAP в Одеській області Копиченко Іван, експертка з розробки цифрових стратегій громад Лебухорська Тетяна, які надаватимуть аналітичну та технічну підтримку. Секретар ради Чернокульський С.С., заступник сільського голови Янєв Ю.С., депутати Шабівської сільської ради VІІІ скликання Кравченко С.В., Клюс В.Г., Ягодкін С.В. начальники управлінь, відділів, спільно будуть готувати пропозиції з розвитку цифрової інфраструктури за такими напрямами: фізична, інформаційна, цифрова, суспільна та освітня безбар’єрність, яка сприятиме створенню умов для задоволення інформаційних потреб, реалізації прав громадян і суспільства, використанню сучасних інформаційних технологій, забезпеченню електронної демократії, надасть можливість покращити доступ до інформації органів місцевого самоврядування та підвищить рівень довіри між органами влади та громадянами.

Стратегія цифрового розвитку Шабівської сільської територіальної громади розробляється за підтримки україно-швейцарської Програми EGAP (електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади). Програма впроваджується за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора