Українцям презентують чатбот «СВОЇ» для комунікації місцевої влади та громадян

Дата: 19.05.2021 08:20

Фото без описуЗавдяки чатботу СВОЇ ???? громадяни можуть спілкуватися з місцевою владою, отримувати консультації щодо державних сервісів, підтримувати місцеві петиції, брати участь в опитуваннях і дізнаватися новини своєї громади через смартфон.

????Чатбот СВОЇ запускається у 21 громаді у 9 областях України. Серед найбільших міст, в яких працюватиме чатбот, — Одеса, Луцьк, Вінниця, Кам'янське, Тернопіль, Хмельницький і Сєвєродонецьк. А також у нашій громаді.

Також платформа СВОЇ надає місцевій владі можливість безоплатно створювати якісні та функціональні вебсайти громад.

???? Онлайн-трансляція брифінгу буде доступна за посиланням: https://youtu.be/dDosnGk0T68

?Коли - > 20 травня о 10:00

Платформу СВОЇ розроблено в межах Програми EGAP, яка впроваджується Фондом Східна Європа в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації та фінансується Урядом Швейцарії.