Плануй кар'єру разом зі службою зайнятості

Дата: 28.04.2021 11:03

Однією з найважчих і найважливіших справ життя являється відчуття і розуміння свого покликання. Ще Є.О.Клімов поділив професії на 5 типів: людина-природа, людина-техніка, людина-людина, людина-знакова система, людина-художній образ. Обрати тип професії, який Вам близький до душі – це вже 50% успіху.

В нашому регіоні одним із найцікавіших та найактуальніших видів діяльності являється туризм і все, що з цим зв’язано. Саме тому спеціалісти ЦЗ вирішили приділити цьому направленню особливу увагу.

22 квітня 2021 року начальник відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зйнятості Анастасія Земляна та провідний фахівець відділу Валентина Касаткіна-Белікчі провели економічну екскурсію до архітектурної пам’ятки міста - «Аккерманської фортеці» та представили професію «екскурсовод» для учнів 10-го класу ЗЗСО №4.

Школярам продемонстрували частину екскурсії та розповіли про різні аспекти професії і саме практичної роботи екскурсовода.

Служба зайнятості – ваші двері у світ професій.

Два найважливіших дні у твоєму житті:

день, коли ти з’явився на світ, і,

день, коли ти зрозумів навіщо

Марк Твен