До уваги власників об’єктів зовнішньої реклами!

Дата: 13.04.2021 22:27

Шабівська сільська рада повідомляє, що на виконання розпорядження Кабінету Міністрів від 31.03.2010 №777-р, доручень голови Одеської обласної адміністрації та у рамках проведення всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», власники банерів, біл-бордів, сіті-лайтів, інших засобів розміщення реклами до 17 квітня 2021 року повинні привести прилеглу територію в належний стан.

Також повідомляємо, що об'єкти зовнішньої реклами в процесі експлуатації повинні мати належний естетичний вигляд. Якщо термін дії спливає необхідно оновити рекламне поле, а разі відсутності інформації, яка потребує розміщення, звернутись до каб.13 приміщення Шабівської сільської ради з метою розміщення соціальної реклами.

Уразі не усунення порушень, ігнорування чинного законодавства в сфері реклами, Шабівська сільська рада буде вимушена скоротити чисельність наземних споруджень та залишити лиш ті, власники яких будуть стежити за їхнім технічним та естетичним станом.

Заздалегідь вдячні за співпрацю та порозуміння!