A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Здоров’я для всіх!

Дата: 06.04.2021 22:11
Кількість переглядів: 556

Щороку 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я.  Традиційно в цей день проводяться заходи, присвячені проблемам збереження здоров’я та профілактики захворювань.

Напередодні свята, лікарем-фтизіатром КНП «Лікувально-діагностичного центру інфекційних захворювань «Одеської обласної ради» Світланою Іщенко, яка є волонтером пробації, проведено для засуджених осіб, міра покарання яких непов’язана із позбавленням волі, профілактичну бесіду «Здоров’я для всіх!».

Даний захід був спрямований на мотивацію ведення здорового способу життя та необхідності приділяти більше уваги профілактиці захворювань.

Як зазначила Світлана Іщенко, здоров’я – це справжнє багатство, наявність якого ми інколи ігноруємо. Але, здоров’я – це не тільки відсутність хвороб, більш широко під здоров’ям розуміється стан фізичного, душевного та соціального благополуччя. Також пояснила присутнім, що здоровий спосіб життя жодним чином не сумісний зі шкідливими звичками: курінням, вживанням алкоголю і тим більше наркотиками.

Отже, знаючи, що таке здоров'я, які чинники впливають на його складові, що таке здоровий спосіб життя, спробуйте вибрати життєвий шлях, що веде до здоров'я!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора