Замовлення електронного цифрового підпису - вже у ЦНАПі громади!

Дата: 02.04.2021 21:40

Фото без описуЗ 01.04.2021 року Центр надання адміністративних послуг Шабівської сільської ради запровадив ще один необхідний сервіс, а саме - видача електронного цифрового підпису та кваліфікованих сертифікатів центрального засвідченого органу ДП "Дія".

Електронний цифровий підпис необхідний для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу та спрощення ведення бізнесу. Для отримання даної послуги необхідно звернутися за посиланням - https://ca.diia.gov.ua/ та заповнити онлайн-заявку. Для отримання кваліфікованого сертифіката Вам необхідно пройти реєстрацію в пункті обслуговування кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вулиця Центральна, 63 (приміщення ЦНАП), який обирається при заповненні заяви на сайті. Для подальшого отримання кваліфікованого сертифікату Вам необхідно подати документи, що будуть вказані в надісланому на Вашу електронну адресу, списку. Вартість кваліфікованого сертифікату складає: на 1 рік -150 грн, на 2 роки - 300 грн. В подальшому передбачається послуга з надання кваліфікованих електронних довірчих послуг з виїздом до замовника.