A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Проект рішення виконавчого комітету Шабівської сільської ради «Про затвердження положення про комісію з визначення розміру та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам»

Дата: 23.03.2021 11:01
Кількість переглядів: 1001

Відповідно до гл. 24 Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 р. №284 «Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою визначення розміру та відшкодування збитків, заподіяних Шабівській сільській раді використанням земельних ділянок без правовстановлюючих документів та внаслідок інших порушень, передбачених законом.

Проект спрямований на визначення та відшкодування збитків, які заподіяні використанням земельних ділянок без правовстановлюючих документів та в інших випадках, коли особа використовує земельну ділянку з порушенням земельного законодавства.

З текстом проекту рішення можна  ознайомитись за посиланням.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому та/або електронному вигляді  на  e-mail:  fin.upravleniye­­­_shabo.otg@ukr.net  впродовж одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта  на офіційній сторінці Шабівської об’єднаної територіальної громади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора