Повідомлення про намір здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення

Дата: 19.03.2021 23:33

Шановні споживачі! Фото без описуНа виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 виробниче управління житлово-комунального господарства Шабівської сільської ради, доводить до відома споживачів, що має намір вимушено підвищити свої тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

Розрахунковий (плановий) тариф на централізоване водопостачання та водовідведення має наступний розмір:

Централізоване водопостачання :

• населення - 25,27 грн./м3 з ПДВ;
  • бюджетні установи - 29,06  грн./м3 з ПДВ;
  • інші підприємства, установи, суб’єкти господарювання - 30,32 грн./м3 з ПДВ;

Централізоване водовідведення :

• населення - 37,40 грн./м3 з ПДВ;
  • бюджетні установи - 39,27 грн./м3 з ПДВ;
  • інші підприємства, установи, суб’єкти господарювання - 41,14грн./м3 з ПДВ;

Зазначені тарифи на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення заплановано ввести в дію з 01 травня 2021 року.

Обґрунтування причин зміни тарифу наведено у наступному посиланні.

Зауваження і пропозиції щодо планових тарифів на 2021 рік від фізичних та юридичних осіб приймаються з 22 березня по 05 квітня 2021 року за адресою: Білгород-Дністровський район, село Шабо, вул. Центральна, 65 а, або на e-mail: shabopugkh@ukr.net (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до тарифів»).

Адміністрація Виробничого управління житлово-комунального

господарства Шабівської сільської ради