Є права у кожного із нас

Дата: 03.03.2021 21:56

Фото без опису2 березня 2021 року начальником відділу Білгород - Дністровського бюро правової допомоги Оленою Боян та психологом Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області Оленою Чумак  було проведено виховну годину на тему «Є права у кожного із нас» з  учнями шостого класу загальноосвітньої  школи №1 села Шабо Білгород-Дністровського району.

Основна мета даного заходу -  сприяння підвищенню рівня правової культури школярів, інформованості молодого покоління про їхні конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації та захисту, толерантне ставлення до інших та їх прав.

Жваве обговорення, активна участі  школярів в обговоренні теми  заходу засвідчує правову обізнаність й небайдужість нашої молоді до питань дотримання прав та свобод людини.