В громаді отримано комп’ютерну техніку.

Дата: 26.02.2021 09:54

Фото без описуШабівська сільська рада та безпосередньо відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я взяли активну участь в реалізації всеукраїнських проектів щодо посилення спроможності і виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей.

Результатом цієї роботи є підключення інтегрованої системи «Соціальна громада».             На теперішній час підключено два робочих місця. Завдяки співпраці з «EGAP»  буде встановлено ще два робочих місця в старостинських округах.

Крім цього, завдяки звернень Шабівської сільської ради до Департаменту соціальної політики Одеської обласної державної адміністрації для організації роботи щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей, сільською радою отримано технічне оснащення на суму 386350,00грн. (комп’ютери стаціонарні, ноутбуки, принтери та інше).

З бюджету сільської ради на ці цілі не було витрачено жодних коштів.

Отримання комп’ютерної техніки стало можливим в рамках реалізації проекту Міністерства соціальної політики України «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», що фінансується Міжнародним банком реконструкції та розвитку за сприянням Департаменту соціальної політики Одеської обласної державної адміністрації.

Відділ з питань соціального

захисту та охорони здоров’я