Інформація щодо екологічних питань ОТГ

Дата: 15.02.2021 15:53

Фото без описуЧудова новина для мешканців Шабівської громади! На 2021й рік запланована довгоочікувана реконструкція КНС-1 та КНС-2, а також напірних колекторів с.Бритівка. Ці роботи включено до переліку природоохоронних заходів з фінансуванням у 4,1 млн. грн.

Бритівка межує з м.Білгород-Дністровський. У процесі довготривалої експлуатації та під впливом зовнішніх факторів інженерна інфраструктура КНС-1, КНС-2 та каналізаційні колектори піддалися руйнуванню та значному зношенню, у зв’язку із чим каналізаційні колектори працюють у аварійному режимі, що унеможливлює безпечну експлуатацію даних каналізаційних насосних станцій та загрожує серйозною екологічною проблемою для нашого регіону.

У результаті реалізації проекту буде виконана реконструкція КНС-1, КНС-2 та напірних колекторів та забезпечить 2,8 тис. мешканців ОТГ якісними послугами з централізованого водовідведення.

Про це повідомляє депутат обласної ради Ірина Ковалиш на своїй сторінці у Facebook.