A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 32-а річниця виведення військ з Афганістану

Дата: 15.02.2021 15:24
Кількість переглядів: 744

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 32-а річниця виведення  військ з Афганістану.

В Шабівській громаді  вже  традиційно вшановують учасників бойових дій, які воювали на теренах інших держав  урочистими меморіальними, культурно-спортивними  заходами.

В цьому році, напередодні дати вшанування, 14 лютого, біля пам’ятника воїнам-афганцям села Шабо, за участю сільського голови Павла  Петровича Павленка, заступника голови Білгород-Дністровської  районної державної адміністрації  Тетяни  Іванівни Домчинскої, голови районної ради ветеранів  Павла Іванович Ластовецького, голови   районної організації   воїнів-інтернаціоналістів   Анатолія Леонідовича Кротова, воїнів «афганців»,  представників організацій та підприємств, мешканців Шабівської громади відбувся мітинг-реквієм «А час і досі не загоїв рани» та акція покладання квітів.

         Присутні схилили голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмертя, проголосивши  головний меседж - ніхто не забутий та ніщо не має бути забуте. Аби не забути – треба пам’ятати. А щоб пам’ятати – треба знати. Треба знати і пам’ятати!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора