Зміни задля створення належного ЦНАП

Дата: 10.02.2021 08:09

Фото без опису    Напрям з покращення якості надання адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» допомагає громадам створювати належні центри надання адміністративних послуг.

Центр надання адміністративних послуг Шабівської сільської ради, а також територіальний підрозділ с. Бритівка та віддалені робочі місця: с. Салгани та с. Софіївка вже облаштовані новими меблями, а наразі отримано нову комп’ютерну техніку вартістю 14 985  євро у кількості 173 одиниці та ознакування вартістю 1800 євро.  Маючи ЦНАП у громаді, людям не потрібно їхати до районного центру для отримання адміністративної послуги. Отримана техніка працівникам ЦНАП допоможе якісно обслуговувати мешканців громади. Наразі тривають роботи  щодо налагодження та підключення техніки до мережі.