A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Такий важливий для кожного вибір

Дата: 08.02.2021 09:34
Кількість переглядів: 280

Мабуть кожному знайома ситуація, коли ти закінчуєш школу та  перед тобою постає питання вибору професії. Потрібно усвідомлювати, що ми обираємо не лише  фах, а  й  свій майбутній життєвий шлях.

03 та 04 лютого  2021 року у Білгород-Дністровському  міськрайонному центрі зайнятості відбулися профорієнтаційні семінари для учнівської молоді  «Правильний вибір професії сьогодні - щасливе майбутнє завтра». Учні 9-х класів  «Білгород-Дністровської спеціальної школи Одеської обласної ради» були ознайомлені зі світом професій, правилами вибору професії, факторами, які впливають на  цей вибір.

 Спеціалісти відділу активної підтримки безробітних розповіли про послуги служби зайнятості,  можливості  платформи з профорієнтації, Освітнього порталу та  вебсайтів ДСЗ. Діти переглянули  цікаві  та інформативні  профорієнтаційні відеоролики, а потім усі бажаючі, пройшли індивідуальне профдіагностичне тестування за комплексом методик, спрямованих на визначення особистих схильностей.

Школярі були активними, задавали питання та отримували  вичерпні відповіді від фахівців.  Віримо, що подібні заходи сприятимуть професійному самовизначенню та вдалому вибору першої роботи.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора