Кращий міськрайонний відділ» філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області

Дата: 14.01.2021 09:26

Фото без описуНа початку 2020 року,  за ініціативою керівника філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Ольги Боровської був оголошений для підрозділів області конкурс у номінаціях: "Лідер міськрайонних відділів”, “Лідер районних відділів”, “Лідер районних секторів”,  який став потужним поштовхом для зростання продуктивності праці, випробувати свої сили, підвищити кваліфікацію працівників, вдосконалити професійні навички та поширити кращий досвід.

Результатом злагодженої та ефективної роботи нашого колективу стало нагородження за І місце в номінації «Кращий міськрайонний відділ» філії  Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за підсумками рейтингу основних показників діяльності 2020року.