Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС
29.12.2020 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шабівської сільської ради.
Сільський голова Павленко Павло Петрович очолив дане засідання, на якому були присутні з 20 членів комісії 7 осіб – особисто, 9 – дистанційно.
Під час засідання були розглянуті наступні питання: про встановлення карантину та запровадження обмежувальних заходів з метою запобігання поширення на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19; про стан готовності до реагування на надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду 2020-2021 років; про стан протипожежного водопостачання на територіях населених пунктів Шабівської ОТГ; про затвердження плану роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шабівської сільської ради на 2021 рік.
За результатами отриманих інформацій та з урахуванням обговорення комісія прийняла відповідні рішення.