Про обробку хімічними реагентами ялинок та інші вічнозелених насаджень

Дата: 28.12.2020 13:07

Фото без описуВиробниче управління житлово-комунального господарства Шабівської ОТГ почало обробляти спеціальними хімічними реагентами ялинки та інші вічнозелені насадження з метою недопущення їх вирубки.

Репеленти для обробки рослин є безпечними, але розкриваються неприємним запахом у теплому приміщенні.

Нагадуємо, що за незаконну вирубку хвойних дерев передбачено штраф від 510 до 5100 гривень, а за незаконну вирубку зелених насаджень на території лісів передбачена кримінальна відповідальність і карається штрафом від 17000 до 25500 гривень або арештом на строк до шести місяців.

Розплатою за зрубану в межах Шабівської ОТГ ялинки, сосни чи іншого зеленого насадження буде штраф і неприємний запах в приміщенні