A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Зміни для якості в наданні адміністративних послуг

Дата: 21.12.2020 16:42
Кількість переглядів: 473

Завдяки  реалізації третього раунду напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення  Програми «U-LEAD  з Європою», учасником якої є Шабівська об’єднана територіальна громада, сільською радою отримано меблі для облаштування Центру надання адміністративних послуг Шабівської сільської ради, віддаленого робочого місця в с. Салгани та територіального підрозділу в с. Бритівка. Було поставлено більше 100 одиниць меблів вартістю 10 тисяч євро. На це обладнання не витрачено коштів бюджету громади – фінансування проведено за рахунок Програми «U-LEAD  з Європою».

Всі робочі місця облаштовані сучасними меблями, а для найменших відвідувачів передбачений  дитячий куточок.

Наразі ЦНАП може надавати якісні послуги в комфортних умовах як для працівників, так і для відвідувачів.

Ці досягнення стали можливими завдяки бажанню керівництва громади покращити життя своїх мешканців, а також допомозі у створенні належного приміщення для ЦНАП, що фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами, та реалізується на замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку Sida.

Підтримка Програми та співпраця триватимете. Найближчим часом планується постачання техніки та програмного забезпечення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора