Пожежна безпека в опалювальний сезон

Дата: 16.12.2020 09:44

Розпочався опалювальний період. Саме в цей час збільшується кількість пожеж, які виникають в житловому секторі. Однією з основних причин загорянь є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. За статистикою, осінньо-зимовий період різко збільшує кількість пожеж – опалювальний сезон створює реальну пожежну небезпеку внаслідок використання різних опалювальних приладів.

З метою запобігання пожеж, нещасних випадків та підвищення рівня обізнаності, 15 грудня 2020 року в Білгород-Дністровському міськрайонному        відділі філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області відбулася зустріч суб’єктів пробації  з провідним інспектором Білгород-Дністровського міськрайонного відділу   ГУ ДСНС в Одеській області старшим лейтенантом цивільного захисту Баєвським Олександром Олександровичем.

Під час профілактичної бесіди із суб’єктами пробації, представник ДСНС зауважив, що для запобігання пожеж в житлових будинках необхідно дотримуватися основних вимог пожежної безпеки, зокрема утримувати в справному стані електромережу, електричні прилади, прилади опалення і дотримуватися заходів безпеки при їх експлуатації. Мешканцям приватного сектору постійно потрібно пам'ятати про необхідність дотримуватися вимог пожежної безпеки при експлуатації печей на твердому паливі.

Наприкінці зустрічі старший інспектор Білгород-Дністровського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області старший лейтенант внутрішньої служби Альона Боболєва роздала клієнтам пробації тематичні листівки з основними правилами безпеки під час опалювального сезону.

Пам'ятайте, що сумлінне дотримання правил пожежної безпеки під час опалювального періоду – запорука збереження життя! Бережіть своє життя та майно!

Білгород-Дністровський

міськрайонний відділ філії