Сьогодні День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2020 09:46

З метою відзначення мужності, самовідданості учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС  Указом Президента України № 945 від 10 листопада 2006 року  14 грудня визнано Днем  вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Наслідки, які мала аварія над четвертим реактором Чорнобильської АЕС – це катастрофа планетарного масштабу.

Завдяки мужності і жертовності тисяч ліквідаторів аварії на ЧАЕС збережено життя українців.

Ми повинні пам’ятати і шанувати героїв.

Шабівською сільською радою до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, яких в громаді 16 осіб, було виділено кошти для надання матеріальної допомоги на оздоровлення особам-ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС I, II, III категорії,  а також вдовам ліквідаторів аварії на ЧАЕС в сумі 13,8 тис. грн.

Тож в цей день хвилиною мовчання вшануємо пам'ять всіх учасників ліквідації наслідків Чорнобильської АЕС, яких вже немає сьогодні серед нас, які захистили собою все людство.

А тим, хто вижив, низький уклін та від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, довгих років життя,  щастя і злагоди.